Sklep w Gdyni

Sprzedajemy miód od 2015r – tylko sprawdzeni dostawcy!

Zapraszamy do naszego sklepu na Hali Targowej w Gdyni przy ulicy Wójta Radtkego 36-40 – pawilon nr 350 w bliskim sąsiedztwie Hali Rybnej[kliknij by zobaczyć mapkę pawilonów]

Leśna Budka

Witamy na stronie sklepu Leśna Budka. Zajmujemy się sprzedażą produktów ekologicznych, w tym mieszanek i wyrobów ziołowych, herbat, kosmetyków, suplementów diety, witamin oraz miodów i wyrobów pszczelarskich. W naszym asortymencie znajdują się czasami produkty niedostępne na polskim rynku.

Hurtownie lub importerzy nie mają fizycznych możliwości by sprowadzić wszystkie ekologiczne i prozdrowotne produkty, dlatego pewne specyfiki sami importujemy i mamy je w ofercie jako jedyni.

Sklep w Gdyni - Miód, Olejki CBD, Zdrowa Żywność

Oferujemy najlepsze polskie miody ekologiczne. Staramy się mieć w ciągłej sprzedaży większość produkowanych w Polsce gatunków miodu. Usilnie zabiegamy by miody miały (na sobie) wszelkie informacje potwierdzające ich jakość, takie jak: certyfikaty, dokumenty z badań miodu, numer weterynaryjny, daty produkcji, adresy polskich pasiek wraz z nazwiskami pszczelarzy. Na wcześniejsze zamówienie możemy dostarczyć (do wyczerpania zasobów pasieki) świeżą, nie suszoną pierzgę.

W sklepie dostępny też jest szeroki wybór olejków CBD. Dostępne są pojemności 10 ml i 30 ml oraz stężenia 5%, 10%, 15%, 20%,30%.

Olej CBD

Polecamy żel i tabletki na bazie ekstraktu z małży zielonej, Omułka Zielonowargowego

Musselflex tabletki i żel

Kupisz u nas także glukozaminę i kolagen, maść tygrysią grzejącą i chłodzącą, maść niedźwiedzią, maści i żele i balsamy zawierające jad pszczeli, jad mrówkowy, śluz pijawki, olej z konopi. Warto też zwrócić uwagę na olej żywokostowy z gojnikiem.

W asortymencie posiadamy bardzo bogaty wybór suplementów diety.

 

Mamy najbardziej naturalne świece z wosku pszczelego(100%). Dostępne są różne kształty i rozmiary – walce, prostokąty, kula, piramida. Świece zawierają knot z ekologicznej bawełny.

Świece Wosk Pszczeli 100%

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów zdrowej żywności i smakoszy prawdziwego polskiego miodu, który często jest najlepszym na świecie!

Recenzja kasyna GGBet 2024

Recenzja kasyna GGBet 2024: Platforma GGBet kontynuuje udzielanie doświadczeń w zakresie gier. Zaskakuje różnorodnością gier, profesjonalnym wsparciem klienta i łatwością korzystania. Choć niektóre obszary wymagają poprawy, takie jak czas przetwarzania wypłat, ogólnie rzecz biorąc, to atrakcyjne miejsce dla miłośników gier online.

ggbet