Eliksir Zdrowia

“ELIKSIR ZDROWIA” – złożony z produktów pszczelich i ziół. Zawiera składniki naturalne zebrane przez pszczoły, uszlachetnione przez ich organizm i odpowiednio połączone w całość w konsultacji z wybitnymi lekarzami.

Oczyszcza organizm

z nadmiaru cholesterolu, toksyn, metali ciężkich, a nawet z pierwiastków promieniotwórczych.

Regeneruje

uszkodzone tkanki, opóźniając procesy starzenia. 

Wzmacnia

siły obronne organizmu, wspomagając leczenie wielu chorób: prostata, układ krążenia, przewód pokarmowy, nerwice, zaburzenia potencji, dolegliwość przekwitania, reumatyzm i inne. “Eliksir Zdrowia” (oprócz innych zalet) w znacznym  stopniu likwiduje alergię pyłkową tzw. katar sienny.

Składniki kuracji

1) Mleczko pszczele 2) Eliksir Zdrowia: miód nektarowy, miód spadziowy, pierzga (chleb pszczeli), mleczko pszczele, propolis (kit pszczeli), pyłek wielokwiatowy, zioła.

Istota dobroczynnego działania “Eliksiru Zdrowia” (“EZ”) polega na zastosowaniu produktów pszczelich i ziół jednocześnie z zachowaniem odpowiednich proporcji ustalonych doświadczalnie. Występuje tu zjawisko synergii czyli współdziałania pomiędzy poszczególnymi produktami pszczelimi i ziołami wchodzącymi w skład preparatu. Polega ono na tym, że łączne współdziałanie wszystkich składników preparatu “EZ” potęguje działałanie każdego składnika dając optymalny efekt zdrowotny.

eliksir zdrowia sklad

Przeciwwskazania

przeciwwskazań stosowania preparatu “EZ” nie ma poza nielicznymi przypadkami uczuleń na produkty pszczele. W przypadku stwierdzenia uczulenia należy przerwać stosowanie “EZ”.

Właściwości preparatu “EZ” oraz zalecenia jego stosowania

 Korzystny wpływ preparatu “EZ” na organizm ludzki polega na zespołowym działaniu wszystkich jego naturalnych składników. Są to łatwo przyswajalne białka, tłuszcze, węglowodany, wszystkie aminokwasy i witaminy, składniki mineralne, hormony pszczele – wsród nich stymulatory wzrostu, makro- i mikroelementy, substancje antybiotyczne, enzymy i wiele innych. W sumie kilkaset naturalnych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Organizm otrzymuje w ten sposób wszystkie wymienione składniki i sam wybiera te, które są mu potrzebne. Nadmiar niektórych składników jest bez problemu wydalany, tak, że nie grozi przedawkowanie preparatu  “EZ”. Przy okazji wydalane są z organizmu trucizny m.in. metale ciężkie, głównie ołów drogą połączeń wodnych  metabolitów glukozy tj. kwasu glukoronowego i pirogronowego.

Stosując preparat “EZ” organizm podlega jak gdyby “remontowi kapitalnemu” poprzez działanie oczyszczające, regenerujące i wzmacniające siły obronne. “EZ” doprowadza organizm do takiego stanu kondycyjnego i równowagi biologicznej, że łatwiej radzi on sobie sam z większością chorób i dolegliwości (wspomaga leczenie). “EZ” zalecany jest w szczególności dla rekonwalescentów, zarówno dzieci jak osób w podeszłym wieku. Istotnym jest również działanie profilaktyczne “EZ” , a osoby stosujące ten preparat w okresie jesienno-wiosennym z reguły nie zapadaja na grypę i przeziębienia. 

Opakowanie zafoliowane zawiera

– fiolkę 15ml mleczka pszczelego z miodem i bagietką szklaną

– słój 0,5l zawierający 0,68 kg (68dkg) preparatu “EZ”.

Certyfikaty

Preparat “EZ” posiada atest nr ZN-93/Maja/01, zezwolenie na dopuszczenie do obrotu

handlowego nr WSEII/1/N/ON/30/93, Patent Pending USA  #07/807550 , ZASTRZEŻENIE

nr Z-163134 Polskiego Urzędu Patentowego.

Producent: “Pszczółka Maja” mgr inż. Zbigniew Kurdziel

Do kupienia w Leśnej Budce, Hala Targowa w Gdyni.

Lesna-Budka-Gdynia-miody

Sprzedaż wysyłkowa tylko gdy zamówienie przekroczy wartość 150zł + koszt wysyłki 15zł. Po wcześniejszym kontakcie ze sprzedawcą płatność na podane konto w zakładce “LesnaBudka – O sklepie”, plus informacja smsem o przelewie. Dziękujemy.