Miód Nawłociowy 1100g zbiór 2021 Pasieka Żyj Zdrowo mgr T. Rombel

Miody z Mazowsza!

Miód z nawłoci stosowany jest w leczeniu układu moczowego, przerostu prostaty, dróg żółciowych oraz stawów. Działa moczopędnie I żółciopędnie oraz przeciwzapalnie. Dzięki dużej zawartości rutyny I kwercetyny poprawia ukrwienie nerek a także żył kończyn dolnych.Miód nawłociowy jest również polecany osobom z nadciśnieniem I w celu wzmocnienia mięśnia sercowego. Miodem nawłociowym warto wzmacniać się w okresie jesienno zimowym, kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na przeziębienia I infekcje dróg oddechowych.

Pokaż więcej
Kurier DHL

59.00

Na stanie

Natychmiastowa wysyłka

Miody z Mazowsza!

Miód Nawłociowy 1100g

Miód z nawłoci stosowany jest w leczeniu układu moczowego, przerostu prostaty, dróg żółciowych oraz stawów. Działa moczopędnie I żółciopędnie oraz przeciwzapalnie. Dzięki dużej zawartości rutyny I kwercetyny poprawia ukrwienie nerek a także żył kończyn dolnych. Miód nawłociowy jest również polecany osobom z nadciśnieniem I w celu wzmocnienia mięśnia sercowego. Miodem nawłociowym warto wzmacniać się w okresie jesienno zimowym, kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na przeziębienia I infekcje dróg oddechowych.

Krystalizacja jest procesem, który zachodzi w każdym naturalnym miodzie. Miód gęstnieje, lecz jego skład nie ulega zmianie. Czas trwania tego procesu zależy od gatunku miodu, od którego to, zależy również czy miód krystalizuje się w grube czy drobne kryształy.

O Pasiece

Rodzinne gospodarstwo Prosto z Krzaka prowadzone jest od 1986 roku. Mgr inż. ogrodnictwa, absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie  – Tomasz Rombel, początkowo postanowił zająć się produkcją owoców miękkich – malin, porzeczek, borówek, truskawek i wiśni. Przez wiele lat ze swoją żoną Beatą powiększał gospodarstwo. Synowie – Maciej z Michałem zaczęli przetwarzać owoce wyhodowane przez rodziców, a Ci odkryli swe kolejne zamiłowanie – miłość do pszczół. Bracia już wiedzą, że będą kontynuować pasje rodziców. Michał jest na ostatnim roku ogrodnictwa na SGGW, a Maciej pomaga w pracach pasiecznych i sadowniczych. Ukończone kursy pszczelarskie i miłość do tego co się robi, pozwolą młodym ambitnym braciom kontynuować pasje rodziców, uczestniczyć w wędrówkach roi po Polsce, np. na południe po miody gryczane, a na północ po akacjowe i wytwarzać przepyszne, zdrowe przetwory owocowe na podstawie rodzinnych receptur.

Waga 1.8 kg
Wymiary 13 × 13 × 20 cm
Pasieka

Żyj Zdrowo mgr T. Rombal

Rok zbioru

2021

Region

Mazowsze

Waga netto

1100g