Miód Lipowy 1100g zbiór 2022 Pasieka mgr T. Rombel

Miody z Mazowsza!

stosowany jest w leczeniu chorób dróg oddechowych ,duże działanie bakteriobójcze

Miodem lipowym warto wzmacniać się w okresie jesienno-zimowym, kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na przeziębienia i infekcje dróg oddechowych.

Pokaż więcej
Kurier DHL

59.00

Na stanie

Natychmiastowa wysyłka

Miody z Mazowsza!

Miód Lipowy 1100g

Ma żółtą barwę i wyrazny smak. . Bardzo popularny wśród amatorów miodu.

Miód z lipowy stosowany jest w leczeniu chorób dróg oddechowych ,duże działanie bakteriobójcze

Miodem lipowym warto wzmacniać się w okresie jesienno zimowym, kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na przeziębienia i infekcje dróg oddechowych.

Sposoby spożycia oraz dawkowanie :

zalecane jest spożywanie 1 do 2 łyżek stołowych 2-3 razy dziennie,

najlepiej przyswajalnym sposobem spożycia jest rozpuszczenie miodu w 1/2 szklanki letniej przegotowanej wody

Zdrowie od pszczół

Miody nasze pochodzą z pasieki prowadzonej z pasją oraz miłością do pszczół

Posiadamy wszystkie zezwolenia oraz zezwolenie na sprzedaż bezpośrednia naszych produktów

Krystalizacja jest procesem, który zachodzi w każdym naturalnym miodzie. Miód gęstnieje, lecz jego skład nie ulega zmianie. Czas trwania tego procesu zależy od gatunku miodu, od którego to, zależy również czy miód krystalizuje się w grube czy drobne kryształy.

O Pasiece

Rodzinne gospodarstwo Prosto z Krzaka prowadzone jest od 1986 roku. Mgr inż. ogrodnictwa, absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie  – Tomasz Rombel, początkowo postanowił zająć się produkcją owoców miękkich – malin, porzeczek, borówek, truskawek i wiśni. Przez wiele lat ze swoją żoną Beatą powiększał gospodarstwo. Synowie – Maciej z Michałem zaczęli przetwarzać owoce wyhodowane przez rodziców, a Ci odkryli swe kolejne zamiłowanie – miłość do pszczół. Bracia już wiedzą, że będą kontynuować pasje rodziców. Michał jest na ostatnim roku ogrodnictwa na SGGW, a Maciej pomaga w pracach pasiecznych i sadowniczych. Ukończone kursy pszczelarskie i miłość do tego co się robi, pozwolą młodym ambitnym braciom kontynuować pasje rodziców, uczestniczyć w wędrówkach roi po Polsce, np. na południe po miody gryczane, a na północ po akacjowe i wytwarzać przepyszne, zdrowe przetwory owocowe na podstawie rodzinnych receptur.

Waga 1.8 kg
Wymiary 13 × 13 × 20 cm
Pasieka

Żyj Zdrowo mgr T. Rombal

Rok zbioru

2022

Region

Mazowsze

Waga netto

1100g