Zapraszamy do naszego sklepu na Hali Targowej w Gdyni przy ulicy Wójta Radtkego – pawilon nr 350 w bliskim sąsiedztwie Hali Rybnej

[kliknij by zobaczyć mapkę pawilonów]

Leśna Budka

Witamy na stronie sklepu Leśna Budka. Zajmujemy się sprzedażą produktów ekologicznych, w tym mieszanek i wyrobów ziołowych, herbat, kosmetyków, suplementów diety oraz miodów i wyrobów pszczelarskich. W naszym asortymencie znajdują się czasami produkty niedostępne na polskim rynku.

1

Hurtownie lub importerzy nie mają fizycznych możliwości by sprowadzić wszystkie ekologiczne i prozdrowotne produkty, dlatego pewne specyfiki sami importujemy i mamy je w ofercie jako jedyni.

2

Oferujemy najlepsze polskie miody ekologiczne. Staramy się mieć w ciągłej sprzedaży większość produkowanych w Polsce gatunków miodu. Usilnie zabiegamy by miody miały (na sobie) wszelkie informacje potwierdzające ich jakość, takie jak: certyfikaty, dokumenty z badań miodu, numer weterynaryjny, daty produkcji, adresy polskich pasiek wraz z nazwiskami pszczelarzy. Na wcześniejsze zamówienie możemy dostarczyć (do wyczerpania zasobów pasieki) świeżą, nie suszoną pierzgę.

3

Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy prawdziwego polskiego miodu, który często jest najlepszym na świecie !

4