ELIKSIR ZDROWIA – Pszczela Kuracja mgr inż Kurdziela

Eliksir Zdrowia - Pszczela Kuracja
24 grudnia 2015 0 Komentarzy

ELIKSIR ZDROWIA

„ELIKSIR ZDROWIA” – złożony z produktów pszczelich i ziół. Zawiera składniki naturalne zebrane przez pszczoły, uszlachetnione przez ich organizm i odpowiednio połączone w całość w konsultacji z wybitnymi lekarzami.

OCZYSZCZA ORGANIZM – z nadmiaru cholesterolu, toksyn, metali ciężkich, a nawet z pierwiastków promieniotwórczych.

REGENERUJE – uszkodzone tkanki, opóźniając procesy starzenia.

WZMACNIA – siły obronne organizmu, wspomagając leczenie wielu chorób: prostata,

układ krążenia, przewód pokarmowy, nerwice, zaburzenia potencji, dolegliwość przekwitania, reumatyzm i inne. „Eliksir Zdrowia” (oprócz innych zalet) w znacznym  stopniu likwiduje alergię pyłkową tzw. katar sienny.

Składniki kuracji:

1) Mleczko pszczele 2) Eliksir Zdrowia: miód nektarowy, miód spadziowy, pierzga (chleb pszczeli), mleczko pszczele, propolis (kit pszczeli), pyłek wielokwiatowy, zioła.

Istota dobroczynnego działania „Eliksiru Zdrowia” („EZ”) polega na zastosowaniu produktów pszczelich i ziół jednocześnie z zachowaniem odpowiednich proporcji ustalonych doświadczalnie. Występuje tu zjawisko synergii czyli współdziałania pomiędzy poszczególnymi produktami pszczelimi i ziołami wchodzącymi w skład preparatu. Polega ono na tym, że łączne współdziałanie wszystkich składników preparatu „EZ” potęguje działałanie każdego składnika dając optymalny efekt zdrowotny.

eliksir zdrowia sklad

Przeciwwskazania: przeciwwskazań stosowania preparatu „EZ” nie ma poza nielicznymi przypadkami uczuleń na produkty pszczele. W przypadku stwierdzenia uczulenia należy przerwać stosowanie „EZ”. 

Właściwości preparatu „EZ” oraz zalecenia jego stosowania: Korzystny wpływ preparatu „EZ” na organizm ludzki polega na zespołowym działaniu wszystkich jego naturalnych składników. Są to łatwo przyswajalne białka, tłuszcze, węglowodany, wszystkie aminokwasy i witaminy, składniki mineralne, hormony pszczele – wsród nich stymulatory wzrostu, makro- i mikroelementy, substancje antybiotyczne, enzymy i wiele innych. W sumie kilkaset naturalnych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Organizm otrzymuje w ten sposób wszystkie wymienione składniki i sam wybiera te, które są mu potrzebne. Nadmiar niektórych składników jest bez problemu wydalany, tak, że nie grozi przedawkowanie preparatu  „EZ”. Przy okazji wydalane są z organizmu trucizny m.in. metale ciężkie, głównie ołów drogą połączeń wodnych  metabolitów glukozy tj. kwasu glukoronowego i pirogronowego. Stosując preparat „EZ” organizm podlega jak gdyby „remontowi kapitalnemu” poprzez działanie oczyszczające, regenerujące i wzmacniające siły obronne. „EZ” doprowadza organizm do takiego stanu kondycyjnego i równowagi biologicznej, że łatwiej radzi on sobie sam z większością chorób i dolegliwości (wspomaga leczenie). „EZ” zalecany jest w szczególności dla rekonwalescentów, zarówno dzieci jak osób w podeszłym wieku. Istotnym jest również działanie profilaktyczne „EZ” , a osoby stosujące ten preparat w okresie jesienno-wiosennym z reguły nie zapadaja na grypę i przeziębienia. 

Opakowanie zafoliowane zawiera:

– fiolkę 15ml mleczka pszczelego z miodem i bagietką szklaną

– słój 0,5l zawierający 0,68 kg (68dkg) preparatu „EZ”.

Certyfikaty

Preparat „EZ” posiada atest nr ZN-93/Maja/01, zezwolenie na dopuszczenie do obrotu

handlowego nr WSEII/1/N/ON/30/93, Patent Pending USA  #07/807550 , ZASTRZEŻENIE

nr Z-163134 Polskiego Urzędu Patentowego.

Producent: „Pszczółka Maja” mgr inż. Zbigniew Kurdziel

Do kupienia w Leśnej Budce, Hala Targowa w Gdyni.

Lesna-Budka-Gdynia-miody

Sprzedaż wysyłkowa tylko gdy zamówienie przekroczy wartość 150zł + koszt wysyłki 15zł. Po wcześniejszym kontakcie ze sprzedawcą płatność na podane konto w zakładce „LesnaBudka – O sklepie”, plus informacja smsem o przelewie. Dziękujemy.